Платники Чаплинської громади отримали 3 тисячі безкоштовних адміністративних послуг

Дата: 22.01.2021 09:40

• 2020 року у Чаплинській ДПІ платники та громадяни району отримали 3086 адміністративних послуг.

Найактуальнішими запитами серед відвідувачів ДПІ стали отримання карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (торік їх видано 1212) та відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків (їх видано 680).

Минулого року в Чаплинській ДПІ зареєструвався 151 платник єдиного податку. «Єдинникам» надано 242 витяги з реєстру платників єдиного податку та зареєстровано 175 книг обліку доходів. Ще 58 книг доходів та витрат отримали платники загальної системи оподаткування.

За 2020 рік спеціалісти Чаплинської ДПІ видали 3 довідки на підтвердження статусу податкового резидента України. Також податківці надали практичну допомогу та індивідуальні консультації платникам під час реєстрації 57 реєстраторів розрахункових операцій.