«Спрощенці» Чаплинського району сплатили майже 30 мільйонів гривень

Дата: 20.01.2021 13:21

За 2020 рік суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету Чаплинського району 29,5 млн гривень єдиного податку. Ця сума перевищила надходження 2019 року на 1 млн гривень або 4 відсотки.

Єдиний податок стабільно поповнює місцевий бюджет смт Чаплинки. Він є важливим фінансовим джерелом у вирішенні соціально-економічних питань громади.

Значну частку надходжень забезпечують суб’єкти підприємницької діяльності - фізичні особи. З початку року вони спрямували до місцевого бюджету району майже 9 млн гривень. Приріст надходжень єдиного податку до 2019 року склав майже 1 млн гривень або 11 відсотків.

У Чаплинській податковій інспекції зазначають, що єдиний податок у повному обсязі надходить до місцевого бюджету, поступаючись за обсягом сплати лише податку на доходи фізичних осіб.