До уваги представників малого та середнього бізнесу!

Дата: 16.12.2020 20:00
Кількість переглядів: 534

Платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus Research та аналітичним центром Advanter Group на замовлення Офісу з просування експорту України, розпочинає третій (завершальний) етап дослідження Business Index, з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19 на малий та середній бізнес, а також очікувань бізнесу на 2021 рік.

Результати досліджень будуть передані Кабінету Міністрів України, профільним Міністерствам та іншим державним установам для врахування при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку МСБ в Україні та для розробки Національної економічної стратегії України 2030, що готується Кабінетом Міністрів України спільно з Центром Економічного Відновлення.

Компанії, що візьмуть участь у дослідженні, отримують доступ до повного аналітичного звіту за результатами проведених опитувань до кінця грудня 2020 року. Результати опитування першої хвилі можна переглянути за посиланням: https://gradus.app/documents/41/Gradus_BusinessIndex-wave1.pdf.

Представники малого та середнього бізнесу можуть долучитися до опитування за посиланням https://web.gradus.app/business (компанії, які вже брали участь у попередніх етапах дослідження, можуть використовувати ті ж логін та пароль), або ж відправивши листа на e-mail info@gradus.app.

За додатковою інформацією звертатись до Департаменту розвитку економіки Херсонської обласної державної адміністрації, контактна особа - Леонова Ліана Дональдівна, тел. (0552) 22 60 60.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано