Життя он-лайн комунальної установи Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа»

Дата: 14.05.2020 12:49

Робота під час карантину має свої специфічні риси. Серед них – участь в он-лайн конкурсах. Цей вид творчої діяльності викладачі та учні комунальної установи Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» почали опановувати ще до карантинних заходів, та лише в умовах соціальної ізоляції він став знахідкою, чи не єдиною можливістю творчої реалізації.

11 травня 2020 року адміністрація «музичної школи» отримала результати ще одного он-лайн конкурсу. За висновками журі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Universe of Arts» - вокальний ансамбль хлопчиків «Дискант» посів ІІ місце (ІІ вікова категорія, викладач Плешинець Ірина Анатоліївна); ансамбль викладачів «Melodi» - І місце (VI вікова категорія, керівник Яковенко Федір Васильович).

Бажаємо учням та викладачам подальших творчих успіхів та міцного здоров’я !