У Першокостянтинівці проведено профілактичні заходи щодо попередження розповсюдження короновірусної інфекції (COVID-19)

Дата: 30.03.2020 08:54

З метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, забезпечення виконання профілактичних заходів щодо попередження розповсюдження короновірусної інфекції (COVID-19), Першокостянтинівський сільський Будинок культури долучився до виготовлення (пошиву) засобів індивідуального захисту (захисних масок).

27.03.2020 року, протягом дня, працівниками було пошито 50 масок, які були рознесені пенсіонерам та особам похилого віку, малозахищеним верствам населення, які мають найбільший ризик настання летальних наслідків по вул. Миру, Візгіна, частково вул. Нова.

Під час зустрічей з мешканцями села надано роз»яснення та рекомендації уникнення зараження, розповсюдження короновірусної інфекції (COVID-19).

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до акції по виготовленню (пошиву) захисних масок та забезпеченню ними мешканців села.

Т. Затуливітер,

Першокостянтинівського сільського