У Чаплинській об’єднаній територіальній громаді відзначено День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2020 11:22
Кількість переглядів: 859

 

«Герої не вмирають. Небесна Сотня»

Народе мій, пишаюся тобою:

Моя душа – частина твого «Я».

Красою правди у святім двобою

Понад Майданом сонця лик сія…

Є нація! Хай знають всі у світі:

Ми є! Народ піднявся із колін!

 

 День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно згідно Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події 2014 року не могли залишити байдужими жителів селища Чаплинка.

19 лютого 2020 року, на базі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр», відбувся тематичний захід присвячений Дню вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Захід підготовлено відділом культури та комунальними установами Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-митсецький Центр» та «Чаплинська центральна бібліотека».

На заході були присутні заступник голови Чаплинської селищної ради з гуманітарних питань О.М. Яшний, начальник відділу культури Чаплинської селищної ради Т.В. Божко, працівники комунальних установ, відділів, структурних підрозділів Чаплинської селищної ради, громадськість.

Хвилиною мовчання вшанували память Героїв Небесної Сотні. Під час проведення основної частини заходу присутні переглянули документальний фільм про події, що відбулися 18-21 лютого 2014 року. Ці «Небесні Ангели», як їх зараз можна назвати, захистили нашу країну від того, куди країна йшла при тій колишній владі. Сподіваємось, що саме завдяки їм Україна зміниться на краще.

До уваги громади селища діяла книжкова виставка «Памяті небесної Сотні».

Ми  щиро вдячні Героям, світла пам’ять тим, хто зробив нашу країну іншою. Їх вчинки не будуть забуті ніколи. Країна змінилася. Настала нова історична віха. Це віха, що направляє Україну в цивілізаційне русло. У нову історію. 

 

 

                                                                        Литвинова І.М., методист

                                                                        комунального закладу Чаплинської

                                                                        селищної ради «Чаплинський

                                                                        культурно- мистецький Центр»

                                                

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора