Спортивні досягнення вихованців Чаплинського ДЮКФП

Дата: 17.02.2020 16:14

У суботу, 15 лютого, в обласному центрі пройшов Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Наші надії» серед юнаків та дівчат 2003-2004 років народження на призи Благодійного фонду Устима Мальцева.

Показати свої бійцівські технічні та тактичні уміння з’їхались кращі спортсмени України (Миколаївська, Одеська, Вінницька, Полтавська, Київська, Херсонська області) та інших країн (Молдова, Білорусь).

За високий рівень підготовки та досягнуті результати вихованців комунального закладу Чаплинської селищної ради  «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» нагороджено дипломами та медалями. Маємо трьох призерів:

- Григорьєва Катерина (вагова категорія 43 кг) – ІІ місце;

- Ящик Аліна (вагова категорія 46 кг) – ІІІ місце;

- Кулик Олександр (вагова категорія 71 кг) – ІІІ місце (керівник –                    Алірізаєв М.М.).

Тож,  вітаємо спортсменів! Ми Вами пишаємося! І в черговий раз хочеться побажати  не зупинятися на досягнутому, нових звершень та перемог!

А. Фільшина,

методист комунального закладу