Дата: 13.02.2020 18:15

Голова Чаплинської селищної ради Фаустов О. Г. та голова Чаплинської районної державної адміністрації Галицький В. П. напередодні Дня виведення військ з Афганістану відвідали матерів загиблих воїнів. Двоє жінок проживають в Чаплинці, ще одна - в селі Преображенка. Традиційно, жінки отримали подарунки від керівництва громади. Традиційно, чекають цього візиту. Поспілкувались про нагальні питання. Головне, що турбує - здоров'я.
Протягом 2019 року з місцевого бюджету матерям виплачувалась щомісячна матеріальна допомога в розмірі 500 грн. В поточному році виплату допомоги буде продовжено.