Чаплинська об’єднана територіальна громада знову найкраща !

Дата: 12.02.2020 14:10
Кількість переглядів: 1006

         11 лютого 2020 року в Херсонському обласному Центрі народної творчості на базі етнокультурного комплексу «Херсонська світлиця» відбулася  обласна нарада директорів міських, районних Будинків культури та базових клубних закладів об’єднаних територіальних  громад.

          На нараді обговорювали питання щодо річного плану роботи закладів культури, підготовки клубних закладів області до обласних оглядів аматорського мистецтва «Барви таврійського краю», підсумки аналітичних звітів за 2019 рік, обговорення Проекту Закону України «Про нематеріальну культурну спадщину». 

         Також в рамках наради було озвучено рейтинг активності участі районів та  ОТГ у обласних культурно-мистецьких заходах, де Чаплинська об’єднана територіальна громада вже другий рік поспіль була відмічена, як найактивніший учасник у обласних культурно-мистецьких заходах та нагороджена Грамотою за І місце у рейтингу активності.

          Вітаємо творчі колективи Чаплинської об’єднаної територіальної громади з заслуженою нагородою, бажаємо творчих злетів, натхнення, успіхів, нових здобутків та перемог.

Висловлюємо щиру подяку селищному голові Фаустову Олексію Георгійовичу та начальнику відділу культури Чаплинської селищної ради Божко Тетяні Василівні за підтримку творчих колективів в обласних та Всеукраїнських культурно – мистецьких заходах.

         

 

                                                                                           Литвинова І.М.

                                                                методист

                                                                комунального закладу Чаплинської

                                                                селищної ради «Чаплинський

                                                                культурно- мистецький Центр»

                   Фото без опису                             « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора