ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО СПЛАТІ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ! ( оновлено)

Дата: 13.02.2020 13:57

Шановні землевласники (землекористувачі) земельних ділянок на території Чаплинської селищної ради (об’єднаної територіальної  громади)!

Просимо  Вас  терміново сплатити заборгованість по земельному податку за минулі роки. Додатково повідомляємо, що щорічно з 15 серпня нараховується пеня на нараховану суму за несплату земельного податку.

У разі  систематичної  несплати земельного податку, боргу буде стягуватись  в судовому порядку.

Списки боржників по смт Чаплинка станом  на 01.01.2020 року додаються. По старостинським округам  знаходяться  у старост.

Наголошуємо, що з  01.01.2020 року нараховується пеня та штрафні санкції в розмірі 40% + до  основної  суми боргу.

Для того щоб сплатити   борг по земельному  податку  Ви можете  скористатись  таблицею, де вказано сума боргу (додавши  пеню в розмірі + 40%) та  квитанцією  що додаються.

Якщо Ви  впевнені у відсутності боргу, але  у  списку Ви є, тоді рекомендуємо  звернутись до Чаплинської державної податкової інспекції Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі,  для проведення звірки.

Список боржників смт Чаплинка по податку  на нерухоме майно нежитлова нер

Список боржників смт Чаплинка по сплаті  податку на нерухоме майно

Список боржників смт Чаплинка станом зем. податок