ЧАПЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ

Дата: 23.10.2019 16:11

Військові частини Військово-Морських Сил Збройних Сил України проводять набір рядового, сержантського (старшинського) та офіцерського складу на військову службу за контрактом.

Мінімальне грошове забезпечення військовослужбовців рядового, сержантського (старшинського) складу становить 10200 грн. Мінімальне грошове забезпечення військовослужбовців офіцерського складу становить 14000 грн. За укладання першого контракту встановлено одноразову грошову винагороду військовослужбовцям в таких розмірах: рядовим — 8 розмірів прожиткових мінімумів, сержантам (старшинам) — 9 розмірів прожиткових мінімумів.

За більш детальною інформацією, просимо звертатися до Чаплинського  районного військового комісаріату за адресою: смт. Чаплинка, вул. Спартака, 12, тел. 05538-21858, 0953649482».