18 жовтня в Чаплинській ОТГ вже вдруге пройде акція "Впливай на бюджет своєї громади".

Дата: 17.10.2019 15:17

Працівники фінансового відділу громади, депутати селищної ради, громадські активісти, в тому числі експерти Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети" будуть спілкуватись в декількох локаціях Чаплинки з мешканцями громади.

Вони представлять новий варіант "Бюджету для громадяян", нададуть відповіді на питання стосовно бюджетного процесу, а також збируть пропозиції щодо бюджету на наступний рік.

Після цього, на протязі тижня акція буде проходити в селах громади. Там з громадянами будуть спілкуватись старости.

Нагадуємо, що акцію "Впливай на бюджет своєї громади" організована Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети!" в межах проекту "Доброчесні громади", який реалізується за підтримки програми "DOBRE".

Опитування "ПРОПОЗИЦІЇ ДО БЮДЖЕТУ ЧАПЛИНСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ НА 2020 РІК"