04.07.2019 року о 10 годині у залі засідань Чаплинської селищної ради відбулось засідання ХХХIІ сесії радиVІІ скликання.

Дата: 08.07.2019 09:23

Заслухавши інформацію голови Чаплинської селищної виборчої комісії Біляєвої А.М. про підсумки додаткових виборів депутатів Чаплинської селищної ради УІІІ скликання 30 червня 2019 року, керуючись ст. 45, ч. 2 ст. 46, ст.49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 9 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 85 Закону України «Про місцеві вибори», ст. 8-3 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», селищна рада вирішила :

1. Прийняти до відома факт початку повноваження депутатів Чаплинської селищної ради УІІ скликання після додаткових виборів та внести зміни до рішення першої сесії Чаплинської селищної ради УІІ скликання від 27 грудня 2016 року №1 «Про початок повноважень депутатів Чаплинської селищної ради», а саме визнати повноваження депутатів по округах:

№27 – Міхайлевський Віктор Анатолійович

№28 – Віжічанін Віталій Анатолійович

1.        До проведення перших виборів старост на території юрисдикції Чаплинської селищної об’єднаної територіальної громади, обов’язки старости покласти на:

- Артюшенка Володимира Миколайовича, який здійснював повноваження Преображенського сільського голови до приєднання.

1. Ввести до складу виконавчого комітету:

- Артюшенка Володимира Миколайовича, в.о.старости на території сіл Преображенка та Благодатне;

Селіванову Світлану Алифонцієвну, директора Преображенського ясла-садка.