Творчі колективи Чаплинської громади стали переможцями щорічного обласного конкурсу військово-патріотичної пісні «Опалені війною»

Дата: 13.05.2019 15:54
Кількість переглядів: 797

З метою виховання у населення області патріотичного ставлення до духовної спадщини українського народу, популяризації музичних творів, що відображають визвольну боротьбу українського народу за волю і незалежність у різні часи, оновлення репертуару жанрових колективів, на базі комунального закладу «Горностаївський селищний Будинок культури» 11 травня 2019 року відбувся щорічний обласний конкурс військово-патріотичної пісні «Опалені війною».

Чаплинську територіальну громаду представляли колективи комунального закладу «Чаплинський культурно-мистецький Центр», а саме: вокальний гурт «Чаплинські мотиви», вокальний ансамбль «Степова ліра», студія сучасного танцю «Азарт» та Крістіна Іноземцева.

Чоловічий вокальний гурт «Чаплинські мотиви» (керівник Анатолій Павлюк) виконали пісню «Шлях додому».

Вокальний ансамбль «Степова ліра» (керівник Анатолій Павлюк) не залишили байдужими жодного з присутніх у залі, виконавши пісню «Обійми».

Чарівна та незрівняна Крістіна Іноземцева виконала чуттєву та зворушливу пісню «Ніколи знову».

Студія сучасного танцю «Азарт» (керівник Леся Нірода) зачарували глядачів хореографічною постановкою «Журавлі».

Кожний колектив гідно представив нашу громаду, за що отримали відповідні нагороди.

Крістіна Іноземцева отримала диплом І-го ступеня за високу виконавську майстерність на 14-му обласному конкурсі військово-патріотичної творчості «Опалені війною».

Дипломом ІІІ-го ступеня нагороджено студію сучасного танцю «Азарт» за високу виконавську майстерність.

Дипломом за участь у 14-му обласному конкурсі військово-патріотичної творчості «Опалені війною» нагороджено вокальний ансамбль «Степова ліра» та вокальний гурт «Чаплинські мотиви».

Вітаємо переможців та керівників з заслуженими нагородами!

Усім учасникам бажаємо нових творчих злетів, творчого натхнення, неперевершених виступів та вдячних на оплески шанувальників.

 

 Ірина Мілейко,

фахівець відділу культури

Чаплинської селищної ради

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора