У Чаплинці засяяла новорічна ялинка

Дата: 20.12.2018 13:16

19 грудня у День Святого Миколая, на площі 200-річчя Чаплинки, засяяла яскравими вогнями головна новорічна ялинка громади.

Відкриття свята розпочалося казковою піснею «Мій світ» у виконанні вихованки гуртка «Веселі нотки» Вікторії Шевченко.

Усіх присутніх привітав господар нашого чарівного селища - голова Чаплинської селищної ради Олексій Георгійович Фаустов, побажавши усім здоров’я, благополуччя, а найголовніше - миру!

До привітань долучилися голова Чаплинської районної державної адміністрації Олександр Бурейко та отець протоієрей Миколай.

Найбільше радості казкове дійство принесло наймолодшим учасникам свята, адже на них чекали зустрічі з кумедними героями: Мадам (Анастасія Пєтух), Носатий (Роман Харченко) та Боягуз (Денис Коцюбський), які розвеселяли оточуючих смішними сценками.

Сподобалась дітлахам та дорослим весела танцювальна розминка, яку провели учасники хореографічного колективу «Азарт» (кер. Леся Нірода).

Гучними оплесками зустрічали всі хореографічний колектив «Аура» з танком «Скоморохи» (кер. Тетяна Вакулко та Альона Бахмайєр).

У захваті були всі присутні від пісні «Новый год» у виконанні талановитих дівчат: Марії Малецької, Марії Криволап, Ольги Яцюк та Кіри Кравець.

Чарівні дівчата Єва Фаустова та Аня Коваленко привітали чаплинців запальними піснями.

Тендітна та ніжна Даря Тарасенко закликала піснею нашого чарівника Святого Миколая, якого так чекали дітлахи.

Ведучими дійства були талановиті та неповторні Влад Дрозд та Каріна Кондратюк.

Кульмінацією святкової програми стало запалювання вогників на новорічній красуні.

Діти водили хороводи та співали пісень разом із веселими Сніговичками та символом цього року Свинкою.

Ще більш святкового настрою додали малечі солодощі від селищного голови Фаустова О.Г., які роздавали усім бажаючим герої казкової програми.

Висловлюємо велику подяку нашим друзям, колективам комунальних закладів Чаплинської селищної ради «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» та «Чаплинська дитяча музична школа» за допомогу у проведенні свята. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Любі чаплинці! Бажаємо Вам світлого щастя, здійснення найзаповітніших мрій та сподівань. Нехай це свято наповнить Ваш будинок щастям, теплотою і любою, а Ваше життя буде яскравим!

З наступаючими новорічними святами.