Чаплинською територіальною громадою відзначено День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2018 14:31
Кількість переглядів: 763

         14 грудня  -  День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 32 роки минуло від найжахливішої техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. І сьогодні даються  взнаки наслідки аварії на атомній станції. Наш священний обов’язок пам’ятати і вшановувати тих, хто ціною власного життя врятував Україну і світ від радіаційної смерті.

         14 грудня 2018 року, Чаплинською територіальною громадою, за підтримки Чаплинського селищного голови Фаустова О.Г.,  проведено заходи вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС «Чорнобиль – біль і скорбота України».

На заході були присутні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, начальник відділу культури Чаплинської селищної ради Тетяна Василівна Божко, соціальний педагог Чаплинського аграрного ліцею Ляшенко Алла Павлівна, директор комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська центральна бібліотека Антоніна Леонідівна Жовнірчук, провідний спеціаліст, уповноважений з чорнобильських питань управління соціального захисту населення Суржко Наталя Григорівна, студенти Чаплинського аграрного ліцею та громадськість.

Учасник ліквідації наслідків аварії Луценко Олександр Васильович розповів про тяжкі  будні перебування в тридцятикілометровій зоні і які ризики для здоров’я були там, але вони мужньо виконували святий обов’язок – спасіння людей від радіаційної чуми. Хвилиною мовчання вшанували  світлу пам’ять ліквідаторів, кого сьогодні немає поряд з нами.  

         Анатолій Павлюк виконав пісні, присвячені подвигу і пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Бібліотекарі Ірина Міщенко, Ірина Суханова, ведучі заходу, презентували книжково-ілюстративну виставку «Сторінками Чорнобильської катастрофи». Для присутніх демонструвалась документальна стрічка «Чорнобильська трагедія».

По закінченню  заходу відбулося покладання квітів до пам’ятника,  встановленого в центрі селища, на вшанування пам’яті про земляків, постраждалих в результаті аварії на Чорнобильській АЕС та радіаційних катастроф.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора