У комунальному закладі Чаплинської селищної ради Чаплинська дитяча музична школа» відбувся конкурс «Юні віртуози»

Дата: 10.12.2018 15:26
Кількість переглядів: 658

     7 грудня 2018 року в комунальному закладі Чаплинської селищної ради Чаплинська дитяча музична школа» був проведений ІІІ конкурс піаністів «Юні віртуози». Конкурс був започаткований у 2014 році і проводиться раз в два роки. Конкурс «Юні віртуози» створений для виявлення та розкриття технічних та творчих здібностей  учнів фортепіанного відділу.

     Перед конкурсом ведуча Козачок І.А. розповіла про умови проведення та побажала успіху юним конкурсантам, яких була рекордна кількість – 27.

     Юні музиканти виконували по одному твору віртуозного характеру. В конкурсі прийняли участь учні викладачів фортепіанного відділу: Скричевської О.В., Козачок І.А., Яковенко Т.В., Козачок Т.М., Воронкової О.О.

    Всі  виконавці отримали дипломи та солодкі призи. В кожній з трьох вікових категорій були визначені переможці:

      в І категорії (6-8 років) переможцями стали: Слободянюк Іван, Юзькова Аріана, Плешинець Серафім, Мельник Іван, Бутенко Ілля, Василевська Анастасія;

     в ІІ категорії (9-10 років) перемогли: Греул Артем, Божко Поліна, Федорін Микола, Смірнова Даря;

    в ІІІ категорії (11-13 років) лауреатами стали: Котовська Анна, Шевченко Вікторія, Копаненко Софія.

       Під час обговорення журі викладачі Скрічевська Є.О. та Шумельчук Л.В. провели розважальні конкурси серед юних учасників.   Всім присутнім дуже сподобався яскравий виступ тріо у складі Грабка Богдана, Туналая Еміна та Вільчинської Софії, які отримали дипломи за оригінальність та креативність.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора