У с. Магдалинівка Чаплинської територіальної громади відзначено День працівника сільського господарства концертною програмою «Коли серця теплом зігріті»

Дата: 20.11.2018 14:22

Коли любов не має меж,
                                                                                    Коли душа не знає втоми,
                                                                                    Коли Землею ти живеш -
                                                                                    Праця твоя стає святою!

Господь наділив Україну багатими чорноземами. День аграрія в Україні люблять і поважають. Професійне свято – День працівника сільського господарства традиційно відзначається у третю неділю листопада, коли зібрано врожай і земля відпочиває.

Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але дуже важливою і потрібною від якої залежить добробут і благополуччя людей.

Саме тому 17 листопада 2018 року в Магдалинівському сільському Будинку культури відбувся святковий концерт до Дня працівників сільського господарства«Коли серця теплом зігріті».

Свято розпочала ведуча Людмила Касьянова, привітавши зі святом трударів Магдалинівської землі, чиї руки пахнуть землею і хлібом, людей, які закохані в свій рідний край.

З привітальним словом до всіх присутніх  звернулася в.о. старости села Комарова Н.М., побажавши трударям хлібної ниви здоров’я, благополуччя та сімейного затишку та вручила запашний коровай, розділивши на всіх присутніх свята.

Учасники художньої самодіяльності Магдалинівського сільського будинку культури дарували свої музичні вітання: дитячий ансамбль «Співаночки» виконали пісню  «Посміхайтеся люди частіше», вокальний ансамбль «Мрія» - «Моя Україна зі мною», ансамбль «Тавричанка» виконали пісню «Свято» і «Гуляй село»; «Забавні молодички» - «Хліб та  сіль» та  «А в селі».

Радували глядачів своїм співом солісти: Денис Кваша  піснями «Вона» і «Сім’я і родина», Катерина Барановська  та Альона Коваленко передали глядачам свої побажання піснею «Я бажаю», Ангеліна Коваль та Аміна Новохацька  виконали пісню «Рідна серцю Україна», Денис Кваша та Альона Коваленко – «Люблю».

Приємною несподіванкою для глядачів був сюрприз від учасників театру пародій «Відображення» - «виступ зірок естради» : Раймонд Паулс (Юрій Касьянов) та Лайма Вайкуле  (Ольга Рубель); Ваєнга  (Катерина Малига); Вєра Брежнєва (Ангеліна Коваль); Анні Лорак  (Аміна Новохацька); «Бурановські бабушки» (ансамбль «Забавні молодички»).

Своїми яскравими виступами радували глядачів гості концерту: колективи художньої самодіяльності комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» -  ансамбль «Степова ліра» виконав пісню «Ой, Василю», «Ой чорна, я си чорна», ансамбль  «Грація» виконали «На городі будяк», «Кладочка», «Чаплинські мелізми»  -  «Не ты», «Наливай» (керівник Анатолій Павлюк).

Колектив сучасного танцю «Світло» (керівник Юлія Біщук) зачаровували присутніх хореографічними композиціями «Світло», «Дикі танці», «Контемп».

Завершилося чудове свято фінальною піснею «Україна - це ми»  у виконанні Лілі Міщенко.

Шановні працівники сільського господарства, бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоровя, благополуччя, щастя і добра, любові  і достатку в домі. Завдяки Вашим знанням і природній мудрості, наполегливості  і працелюбству живе українське село, колоситься золотиста нива, розвивається сільське господарство.