У ЧАПЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛОСЬ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

Дата: 13.11.2018 16:12
Кількість переглядів: 678

Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці клубників, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси.

09 листопада 2018 року, за підтримки селищного голови О.Г.Фаустова, у приміщенні комунального закладу Чаплинської селищної ради «Культурно-мистецький Центр» відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

 

На заході були присутні працівники КЗ «Культурно-мистецький Центр» та запрошені гості - директори та художні керівники сільських будинків культури.

Зі словами привітання до присутніх звернувся заступник селищного голови з гуманітарних питань Яшний Олег Миколайович. Він наголосив, що професія культпрацівника є дуже важливою, адже це професія тих людей , без яких не було б аматорів народної творчості, що своїм мистецтвом звеличують, збагачують та прославляють рідну землю і народ.

Теплі слова вдячності за невтомний труд прозвучали від спеціаліста відділу культури Мілейко Ірини Вячеславівни.

Виконуюча обов’язки директора Довбня Тетяна Григорівна побажала усім присутнім натхнення, творчих успіхів та злагоди у родинах.

Кращі працівники та колективи були відзначені грамотами та подяками.

Ведучою заходу була завідуюча сектором культурно-дозвіллєвої діяльності Крістіна Іноземцева.

Анатолій Павлюк привітав усіх присутніх піснею.

Вітаємо всіх, хто тією чи іншою мірою причетний до професії працівників культури, зі святом! Бажаємо подальших творчих успіхів!

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора