До Чаплинської громади завітав Цирк !

Дата: 06.11.2018 10:58

До Чаплинської об’єднаної територіальної громади завітав  Київський державний Цирк-шапіто «Орбіта».

3 та 4 листопада 2018 року для мешканців громади відбулись двогодинні шоу-вистави.

За підтримки Чаплинського селищного голови Олексія Георгійовича Фаустова, було надано 20 пільгових квитків для дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей учасників АТО, які мали змогу безкоштовно відвідати яскраві циркові вистави за участю професійних зірок українського цирку та учасників шоу «Україна має талант».

Більше 800 мешканців громади мали нагоду бути глядачами яскравого дійства, в якому виступали силові акробати, безстрашні повітряні гімнасти, спритні жонглери та найвеселіші клоуни. Крім того, присутні були у захваті від великого атракціону дресированих екзотичних тварин.

Батьки та діти вдячні гостям селища за неймовірну виставу. Окрема подяка Чаплинському селищному голові від сімей, які мали змогу отримати задоволення та безкоштовно відвідати виступ Цирку-шапіто «Орбіта».

КУ «Центр соціальних послуг»