У Чаплинській об’єднаній територіальній громаді відбулось святкування Дня соціального працівника України

Дата: 02.11.2018 19:15

У першу неділю листопада країна відзначає свято людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія - День соціального працівника. Їх праця гуманна, милосердна, тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує  допомоги.

2 листопада 2018 року, за підтримки селищного голови Олексія Георгійовича Фаустова, у Чаплинській територіальній громаді відбулися урочистості до Дня  працівників  соціальної  сфери України.

Працівників соціальної сфери привітав, нагородив грамотами та вручив букети квітів голова Чаплинської селищної ради О.Г. Фаустов.

Своїх колег привітали директор комунальної установи Чаплинської селищної ради «Центр соціальних послуг» А.М. Ращупкіна, директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Чаплинської селищної ради О.О. Вознюк та директор комунального закладу Херсонської обласної ради «Чаплинський геріатричний пансіонат» В.В. Осадча.

Свою творчість і любов подарували вокальний ансамбль «Чайка», (кер. В.Жаров), народний ансамбль народної пісні «Натхнення», (кер. А Павлюк), вокалісти К. Іноземцева та А. Павлюк. Захід провела чарівна ведуча І. Мілейко.

Шановні працівники соціальної сфери! Вітаємо Вас зі святом! Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій. Щоб не вичерпалася Ваша віра в щедрість людської душі, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Крістіна Іноземцева

Завідуюча сектором культурно-дозвіллєвої

діяльності КЗ «Культурно – мистецький Центр».