Вихованці комунального закладу Чаплинської селищної ради  «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» зайняли призові місця на  Х міжобласному турнірі з вільної боротьби на призи майстра спорту міжнародного класу Нечипуренко О.О.

Дата: 31.10.2018 13:34

З метою популяризації вільної боротьби серед учнівської молоді Чаплинської об’єднаної територіальної громади, підвищення спортивної майстерності борців комунального закладу Чаплинської селищної ради  «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки», вихованці позашкільного закладу є постійними учасниками різноманітних змагань з даного виду спорту. Не стала винятком і минула субота, 27 жовтня.

14 борців «Чаплинського ДЮКФП» представляли нашу громаду на                     Х міжобласному турнірі з вільної боротьби на призи майстра спорту міжнародного класу Нечипуренко Олексія Олександровича, що відбувся у спортивному залі Будинку культури Козацької селищної ради Бериславського району. Змагання проходили серед юнаків 2008-2009 р.н. у 12 вагових категоріях та дівчат 2008-2009 р.н. у 3-х вагових категоріях.

За результатами бійцівських зустрічей маємо двох чемпіонів та двох призерів, а саме:

- Нідзельський Володимир (вагова категорія 55 кг) – І місце (керівник – Горобец Ф.В.);

- Гмиря Андрій (вагова категорія 24 кг) – І місце (керівник – Божко О.М.);

-Халілов Шакір (вагова категорія 38 кг) – ІІ місце (керівник –   Алірізаєв М.М.);

- Царюк Каріна (вагова категорія 29 кг) – ІІІ місце (керівник –  Божко О.М.).

Приємним є той факт, що наші юні борці упевнено вигравали суперників не лише з міст Херсонської області, а й Миколаєва, Дніпра, Кривого Рогу. При цьому у кожній ваговій категорії було більше десяти учасників.

Тож,  вітаємо всіх спортсменів, призерів та переможців змагань! Ми вами пишаємося!

Виїзди на бійцівські змагання, на яких вихованці «Чаплинської ДЮКФП» мають можливість продемонструвати свої вміння та показати добрі результати, були б не можливими без постійної підтримки та невід’ємної фінансової допомоги  Чаплинського селищного голови О.Г. Фаустова, відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради,  за що дирекція закладу висловлює щирі слова вдячності.

А. Фільшина,

методист комунального закладу