Представники Чаплинської громади стали лауреатом ІІ ступеню обласного конкурсу ансамблів народної пісні, вокальних ансамблів та малих вокальних форм «Пісенна веселка Херсонщини»

Дата: 29.10.2018 15:25

«Пісня-душа народу»

У наш складний час як ніколи є актуальними загальнолюдські, гуманістичні світоглядні орієнтації. Поки народ співає - він живий.

Радує те, що люди прагнуть співати та дарувати своє мистецтво оточуючим.

27 жовтня 2018 року у м. Скадовськ відбувся щорічний обласний конкурс ансамблів народної пісні, вокальних ансамблів та малих вокальних форм «Пісенна веселка Херсонщини».

Всього у конкурсі прийняли участь   54    колективи з різних куточків Херсонщини.

Чаплинська громада, за сприяння Чаплинського селищного голови О.Г. Фаустова, теж долучилася до проведення конкурсу. Своє пісенне мистецтво дарували оточуючим представники комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр», учасники  народного ансамблю народної пісні «Натхнення» (керівник Анатолій Павлюк) та народний фольклорний колектив «Світанок» Балтазарівського сільського будинку культури (керівник Олег Чорний).

Сподобалася присутнім жартівлива пісня «Ой піду я до сусіда»  у виконанні  фольклорного ансамблю «Світанок» Балтазарівського будинку культури (керівник Олег Чорний).

У захваті були глядачі від виконання української народної ліричної пісні «Сховалось сонце за горою» народним ансамблем народної пісні «Натхнення» (керівник Анатолій Павлюк).

Ансамбль «Натхнення» вкотре продемонстрував високу виконавську майстерність та був відзначений дипломом за зайняте ІІ місце серед ансамблів народної пісні.

Бажаємо колективам та наставникам натхнення та подальших творчих успіхів!

Методист КЗ «Чаплинський

культурно-мистецький Центр»