У Чаплинській громаді відбувся святковий концерт з нагоди святкування Покрови Божої Матері, Дня українського козацтва, Дня захисника України та 224-ї річниці з дня заснування селища Чаплинка

Дата: 16.10.2018 08:40

У нинішній, досить складний час вшанування мужності й героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України є потужною об’єднуючою силою громадян нашої держави.

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше - Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє – День захисника України. А для жителів Чаплинки цей день – 224 річниця з дня заснування селища.

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. У народі говорять: «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем». Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні.
Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. Українці – нащадки козаків.Тому не випадково саме у цей день святкують День захисника України.

З нагоди святкування 14 жовтня, за підтримки селищного голови Фаустова О.Г., у великому залі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Культурно-мистецький Центр» відбувся святковий концерт.

Сподобалися присутнім пісні у виконанні народного колективу «Натхнення» (керівник Анатолій Павлюк). З захватом усі присутні зустрічали гурт «Грація» та «Чаплинські мелізми». Зачаровував глядачів гармоніст-віртуоз Олексій Красільніков. Ансамбль «Вишиванка» (керівник Альона Гладушко) порадував усіх присутніх гарними піснями. Запальні танці продемонстрували зразковий колектив «Капітошка» (керівник Валентина Магдалюк) та хореографічний колектив «Аура» (керівники Олена Бахмайєр та Тетяна Вакулко). Крістіна Іноземцева подарувала усім присутнім пісню «Україно-ненько». Віта Фаустова привітала чаплинців піснею «Україна моя». Ведучими дійства були Анастасія Пєтух та Карина Кондратюк.

Завершився захід святковим фейєрверком.