У Чаплинській територіальній громаді вивчають питання започаткування соціального підприємництва

Дата: 04.10.2018 13:52

З метою вивчення успішного досвіду відбувся стажувальний візит учасників проекту «Розвиваємось заради змін в громаді», який реалізує ГО «Чаплинська ліга соціальних працівників України» до соціального підприємства «Творча майстерня Сімейка» при ГО «Центр сімейного добробуту», що функціонує в смт Нижні Сірогози.
Програма візиту включала наступні питання:

- поняття соціального підприємства та їх класифікація. Характеристики соціальних підприємств в Україні;

- практичні аспекти побудови успішного соціального підприємства;
- бізнес-планування, вимірювання соціального впливу та результатів діяльності;
- реєстрація та ведення діяльності в Україні;
- візит до соціального підприємства «Творча майстерня Сімейка» - практичні аспекти роботи на робочому місці.

Проектом «Розвиваємось заради змін в громаді» передбачено залучення до соціального підприємництва вразливих категорій населення, саме тому під час візиту до смт Нижні Сірогози представники Чаплинської ОТГ зустрілись з керівництвом Нижньосірогозького районного центру зайнятості та Нижньосірогозького бюро правової допомоги та обговорили питання підготовки кадрів, можливості навчання та працевлаштування вразливих категорій населення, проблеми, пов’язані із легалізацією зайнятості осіб групи ризику та можливості вирішення даної проблеми у співпраці з громадськими організаціями, зокрема через залучення до соціального підприємництва.

Проект реалізується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).