Зустріч робочої групи по розробці Плану Удосконалення Надання Послуги Водопостачання в Чаплинській ОТГ (Херсонська область)

Дата: 10.08.2018 15:18

10 серпня 2018 р. у Чаплинській селищній раді відбулося чергове  проведення третьої зустрічі робочої групи по розробці «Плану Удосконалення Надання Послуги Водопостачання в Чаплинській ОТГ». Дуже добре працювати з професіоналами своєї справи, консультанти програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID)  Карелін Сергій та Юненко Юлія допомогли громаді провести гідроенергетичний аналіз ефективності роботи артезіанських свердловин. Визначили стратегічне бачення плану покращення надання послуг по водопостачанню та виділили головні стратегічні цілі. Працюємо на благо громади.