08 Вересня, 2021 р., 16:24
   Знищуйте амброзію – небезпечний карантинний бур’ян та алерген
06 Вересня, 2021 р., 15:59
Діючими нормативно-правовими актами, а саме: ст. 52 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 40 Закону України «Про основні вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»,  ст. 20 Закону України «Про пестициди та агрохімікати», санітарними правилами транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві ДСП 8.8.1.2.001-98, п. 6.1.16., суворо заборонено викидати або безконтрольно накопичувати використану тару з-під ХЗЗР, оскільки така тара підлягає обов’язковій передачі спеціалізованим підприємствам для подальшої утилізації.
03 Вересня, 2021 р., 11:48
02 вересня 2021 року за участі представників Головного управління Держпродспоживслужби  в Херсонській області,  Чаплинського управління  Головного управління Держпродспоживслужби  в Херсонській області, представників селищної, сільських рад, керівників та працівників  сільськогосподарських підприємств району, проведено нараду щодо заборони застосування на території Херсонської області в межах 40-кілометрової зони Біосферного заповідника «Асканія-Нова» імені Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна НААН України родентицидів з діючою речовиною бродіфакум (розпорядження голови ОДА від 15.07.2021 року № 592.
03 Вересня, 2021 р., 10:12
23 квітня набули чинності зміни до законів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку, які затверджені ВР 30 березня 2021 року за № 1357-ІХ.
03 Вересня, 2021 р., 10:10
Відповідно до протоколу селекторної наради обласної державної адміністрації з головами районних державних адміністрацій та сільських селищних, міських рад від 30 серпня 2021 року та з метою підвищення обізнаності сільськогосподарських товаровиробників, які провадять діяльність у галузях садівництва, ягідництва та виноградарства щодо вимог програми державної фінансової їх підтримки, селищна рада розміщує інформаційну довідку для зацікавлених осіб.
28 Серпня, 2021 р., 08:18
       Соціальна програма «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг — професія для успішного майбутнього».