КОРОНАВІРУС COVID-19

09 Грудня, 2021 р., 16:32
Адміністрація КНП «Чаплинський ЦПМСД» Чаплинської селищної ради Херсонської області повідомляє, що  на базі закладу проведено:
08 Грудня, 2021 р., 16:52
07 Грудня, 2021 р., 13:49
06 Грудня, 2021 р., 16:48
04 Грудня, 2021 р., 13:47
03 Грудня, 2021 р., 13:46
02 Грудня, 2021 р., 13:56
Адміністрація КНП «Чаплинський ЦПМСД» Чаплинської селищної ради Херсонської області повідомляє, що  на базі закладу проведено: -експрес-тестувань на визначення антигену SARS-CoV-2 - -позитивних - -відібрано зразків для ПЛР-тестування 3 -отримано позитивні результати ПЛР -  Хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19  -   4 ос.,  всі знаходяться на амбулаторному лікуванні. Направлено в інфекційне відділення-  0  ос. Контактних осіб –  6. Одужали-   0  ос.
01 Грудня, 2021 р., 13:44
30 Листопада, 2021 р., 15:36
Адміністрація КНП «Чаплинський ЦПМСД» Чаплинської селищної ради Херсонської області повідомляє, що  на базі закладу проведено: -експрес-тестувань на визначення антигену SARS-CoV-2 2 -позитивних - -відібрано зразків для ПЛР-тестування 1 -отримано позитивні результати ПЛР -  Хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19  -   4 ос.,  всі знаходяться на амбулаторному лікуванні. Направлено в інфекційне відділення-  0  ос. Контактних осіб –  6. Одужали-   2   ос.