28 жовтня 2021 року 77-ма річниця з Дня визволення України від німецько – фашистських загарбників

Дата: 28.10.2021 11:58

До відзначення 77-ої річниці з Дня визволення  України та 78-ї річниці визволення населених пунктів Чаплинської громади від німецько-фашистських загарбників 28 жовтня 2021 року представники влади, працівники установ та організації і жителі громади прийшли до Обеліску Слави вшанувати пам'ять воїнів - односельчан, загиблих у боротьбі за свободу і незалежність нашої Батьківщини.

Мешканці кожного населеного пункту громади долучилися до відзначення цієї події та вшанували память загиблих воїнів-односельчан.

В День визволення України від фашистських загарбників ми із сумом і гіркотою згадуємо про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини.

Скільки б не минуло часу, ми завжди пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.

Вічна пам’ять визволителям української землі, полеглим на полі битви!