Відбулися заключні засідання комісій по проведенню конкурсів на посаду керівника Кучерявоволодимирвської початкової школи Чаплинської селищної ради Херсонської області

Дата: 05.07.2021 09:45

Конкурс проведено

05 липня  2021 року відбулися заключні засідання комісій по проведенню конкурсів на посаду керівника Кучерявоволодимирвської початкової школи Чаплинської селищної ради Херсонської області. Під час даного етапу конкурсного відбору кандидат на посаду керівника провела публічну презентацію проєкту  програми розвитку закладу освіти на два і шість років та пройшла співбесіду щодо представленої презентації.

За результатами проведеного конкурсного відбору конкурсна комісія ухвалила рішення - переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Кучерявоволодимирівської початкової школи Чаплинської селищної ради Херсонської області визнати Марінову Світлану Олександрівну. Бажаємо успіхів у роботі та втілення в життя проєкту розвитку закладу освіти.