Дата: 30.06.2021 14:09

Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, прийняли  14 квітня 2021 року на засіданні Кабінету Міністрів України. Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору розроблена у межах ініціативи Першої леді Олени Зеленської та на виконання відповідного указу Президента України.

«Стратегія зі створення безбар’єрного простору розрахована на найближчі 10 років і покликана акумулювати ресурси у визначених в ній напрямах. В Україні вже впроваджуються принципи безбар’єрності, Стратегія, в свою чергу, покликана систематизувати цей процес та інтегрувати його у всі сфери життя

Чаплинська територіальна громада не чекає - розпочато  створення безбарєрного простору в лікувальних закладах громади КНП «Чаплинська лікарня» та у приміщеннях фельшерсько-акушерських пунктів  у старостинських округах Чаплинської селищної ради.