Конкурс на заміщення  вакантної посади начальника відділу освіти, молоді і спорту апарату  Чаплинської селищної ради.

Дата: 10.06.2021 14:45

Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади начальника відділу освіти, молоді і спорту апарату  Чаплинської селищної ради.

Вимоги: Громадянство  України,  вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Вільне володіння державною мовою.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з наступного дня після  опублікування оголошення в газеті «Голос Таврії».

Звертатись: смт. Чаплинка, вул. Паркова, 40, тел. 2-14-65