Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Кучерявоволодимирівської початкової школи  Чаплинської селищної ради Херсонської області

Дата: 07.06.2021 14:26

ЧАПЛИНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

04.06. 2021 № 81

Про утворення конкурсної комісії для

проведення конкурсу на заміщення вакантної

посади директора Кучерявоволодимирівської

початкової школи  Чаплинської селищної ради

Херсонської області

Відповідно ст. 26 Закону України від 05.09.2017р. № 2145-VIII «Про освіту», статей38,39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Типового положення про конкурс на посаду керівника державного комунального закладу загального середньої освіти, затвердженого наказом  Міністерства освіти і науки  України № 291 від 28 березня 2018 року, рішення   другої сесії VIII скликання Чаплинської селищної ради Чаплинського району Херсонської області від 17 грудня 2020 року № 49 «Про Порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради», на виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради  від 26 травня 2021 року №  76 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Кучерявоволодимирівської початкової школи Чаплинської селищної ради Херсонської області»

н а к а з у ю:

1.Утворити  конкурсну комісію для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Кучерявоволодимирівської початкової школи Чаплинської селищної ради Херсонської області.

2.Затвердити склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Кучерявоволодимирівської початкової школи Чаплинської селищної ради Херсонської області (додаток 1).

3.Членам конкурсної комісії при проведенні конкурсу дотримуватись Порядку проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради прийнятого рішенням другої сесії VIII скликання Чаплинської селищної ради Чаплинського району Херсонської області від 17 грудня 2020 року № 49.

4.Забезпечити оприлюднення цього наказу  на офіційних веб-сайтах Чаплинської селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради, наступного робочого дня з дня його видачі.

5. Прийняття документів від кандидатів на заміщення вакантної посади директора Кучерявоволодимирівської початкової школи Чаплинської селищної ради  Херсонської області покласти на в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Ващенко Т.М.

6.Останній термін подачі документів – 25 червня  2021 року.

7. Засідання конкурсної комісії  проводяться у залі засідань відділу освіти молоді та спорту Чаплинської селищної ради за адресою  75201,смт. Чаплинка, вул. Паркова 38.

8. Перше засідання конкурсної комісії провести 29 червня 2021 року.

9. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за  собою.

В.о. начальника відділу освіти,

молоді та спорту                                                                      Т.ВАЩЕНКО

до наказу  відділу освіти,

молоді та спорту

Чаплинської селищної ради

від  04 червня 2021 року № 81

Склад конкурсної  комісії

для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

директора Кучерявоволодимирівської початкової школи

Чаплинської селищної ради Херсонської області

Голова комісії:

КОТИК Ірина Іванівна –  секретар Чаплинської селищної ради .

Заступник голови комісії:

ЖАЛОБАТА Оксана Олексіївна  - спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради.

Секретар комісії

ВАЩЕНКО Тетяна Миколаївна – в.о. начальника відділу освіти,молоді та спорту

Чаплинської селищної ради.

Члени комісії:

1. Греул Юлія Миколаївна – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Чаплинської селищної ради.
  2. Ремішевський Олександр Вікторович, спеціаліст І категорії - юрист Чаплинської селищної ради.

3.Соболь Юрій Станіславович- староста села Кучерявоволодимирівка.

4.Кузьмічова Наталія Вікторівна -  депутат Чаплинської селищної ради.

5.Карапетян Севада Артурович - депутат Чаплинської селищної ради.

6.Яцюк Наталія Анатоліївна - депутат Чаплинської селищної ради.

7.Збризький Сергій Іванович – представник районної профспілкової організації  працівників освіти.

8.Жогло Володимир Володимирович – начальник служби у справах дітей Чаплинської селищної ради.

9. Смаровоз Любов Степанівна – директор ОЗНВК «Чаплинська школа – гімназія».