День вишиванки у Чаплинській громаді

Дата: 20.05.2021 10:44

20 травня 2021 року в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Вишиті візерунками сорочки – відображення цінностей, традицій, культури та історії нашого народу.
         Як уже склалося, цього травневого дня люди намагаються вдягати національне вбрання на роботу, на навчання або ж, наприклад, на зустріч із друзями.

Працівники закладів культури та жителі громади не залишились осторонь та долучилися до святкування і одягли вишиті символи України.

Тож давайте і надалі зберігати, підтримувати та популяризувати неповторні орнаменти української вишиванки.