Чаплинська селищна рада стала переможцем в конкурсі на участь в Україно-швейцарському проєкті «Діємо для здоров’я».

Дата: 20.05.2021 16:44

Конкурс отримав велику увагу — загалом до організаторів надійшло 82 пропозиції з 5 цільових регіонів (Херсонської, Дніпропетровської, Полтавської, Львівської та Рівненської областей). З них відібрали 20, які будуть брати участь у заходах проєкту. Серед обраних громад – Чаплинська громада.

Головним пріоритетом нашої громади участі у проєкті «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань в Україні» («Діємо для здоров’я») це бажання зробити все можливе для того щоб у нашій громаді було комфортно жити, працювати, щоб мешканці Чаплинської ТГ мали міцне здоров’я та могли з гордістю сказати що саме в цій громаді варто жити! Отримавши перемогу громада має можливість навчатися, отримувати можливість професійного зростання у сфері громадського здоров’я та здобувати навички роботи в команді. Наша громада отримає допомогу експертів проєкту для визначення пріоритетів, розробки плану дій для покращення надання первинної медичної допомоги, зміни поведінки мешканців та впровадження програм з профілактики та контролю НІЗ.