Дата: 23.03.2021 18:50

З метою якісного та своєчасного укомплектування роботодавців  кадрами Чаплинська районна філія Херсонського ОЦЗ заздалегідь, ще до початку сезону, розпочала підбір відповідних працівників. Роботодавців ознайомлено з професійно-кваліфікаційним складом безробітних. За результатами засідання круглого столу сформовано Банк попередньої потреби в працівниках для виконання сезонних робіт.  Весняна погода вносить свої корективи, але  майбутні працівники уже готові приступити до роботи.

Наразі працівники філії активно розпочали роботу щодо інформаційно-агітаційного блоку привернення уваги шукачів роботи та безробітних на сезонні роботи з виїздом за межі району.

До уваги клієнтів служби зайнятості підготовлено, у зручному для них форматі пошуку, інформацію:

- за видами робіт;

- за рівнем заробітної плати;

- про вакансії з наданням житла та пропозиціями умов соціальної сфери.

Шановні шукачі роботи та безробітні, якщо у вас є можливість та бажання виїзду за межі району з метою працевлаштування на сезон, пропонуємо звернутися до Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості де вас детально ознайомлять з такими вакансіями у різних сферах діяльності.

Цікавить робота у сільському господарстві – до вашої уваги посади:

- тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва;

- водій автотранспортних засобів;

- слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування;

- робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва;

- машиніст насосних установок;

- обліковець з реєстрації бухгалтерських даних;

- агроном та ін.,

Цікавить робота у сфері обслуговування – до вашої уваги посади:

• лікартерапевт;
  • молодша медична сестра;
  • кухар;
  • офіціант;
  • бармен;
  • адміністратор;
  • агент з організації туризму
  • масажист та ін.,

Готові до роботи на сезонні вакансії з наданням житла, не зволікайте, Чаплинська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості допоможе Вам знайти свого роботодавця та повернутися до трудової діяльності.

Звертайтеся за адресою: смт. Чаплинка, вул. Грушевського,38