Відбулося підведення підсумків Конкурсу дитячого малюнку «Вона мені переспівала знов те, що давно мені співали мрії» (до 150-річчя від дня народження Лесі Українки)

Дата: 16.03.2021 16:37

16 березня 2021 року в дитячому відділі комунального закладу «Чаплинська центральна бібліотека» відбулося підведення підсумків Конкурсу дитячого малюнку «Вона мені переспівала знов те, що давно мені співали мрії» (до 150-річчя від дня народження Лесі Українки). До участі у конкурсі запрошувалися діти трьох вікових категорій – 9-10, 11-12 та 13-15 років.

В конкурсі взяли участь 28 юних художників. Тому членам журі дуже важко було визначити переможців.

За результатами голосування переможцями в молодшій віковій категорії стали: Аріна Дюдюн (І місце, ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»), Поліна Щербак (ІІ місце, ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів), Дмитро Лавренюк (ІІІ місце, ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія» ).

В середній категорії – Аделіна Лабадзе (І місце, ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»), Ольга Яцюк  (ІІ місце, ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»), Сандра Ковач (ІІІ місце, Червонополянська філія ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»).

В старшій – Анна Процун (І місце, ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»), Вікторія Подмазка (ІІ місце, ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»), Катерина Гайвась (ІІІ місце, Першокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Всі роботи були чудовими та неповторними. Дякуємо всім за участь та бажаємо творчих успіхів.

Колектив Чаплинської центральної бібліотеки висловлює вдячність за спонсорську допомогу у придбанні подарунків переможцям конкурсу релігійній організації «Благодать».