Відбулися перші засідання комісій по проведенню конкурсів на посади керівників Балтазарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради та Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради.

Дата: 02.03.2021 15:10

02 березня 2021 року відбулися перші засідання комісій по проведенню конкурсів на посади керівників Балтазарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради та Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради.

На вакантну посаду директора Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради подав документи один кандидат – Добровольська Надія Євгенівна. На вакантну посаду директора Балтазарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради подав документи один кандидат – Байдукова Віта Романівна.

На засіданнях конкурсні комісії розглянули документи, подані кандидатами на посади керівників даних закладів освіти. Комісії прийняли рішення, що подані кандидатами документи відповідають встановленим кваліфікаційним вимогам.

Таким чином, до конкурсу на вакантні посади директорів вказаних закладів допущені:

Заклад загальної середньої освіти

ПІП кандидата