Повідомлення про формування конкурсної комісії

Дата: 05.01.2021 11:11

Відповідно до розпорядження селищного голови від 05.01.2021р. № 1/р «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Чаплинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чаплинської селищної ради Херсонської області», оголошуємо про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Чаплинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чаплинської селищної ради Херсонської області.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 визначено що:

Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника новоствореного комунального закладу охорони здоров’я становить шість – вісім осіб.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

представники Чаплинської селищної ради;

представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури селищному голові, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подавати до Чаплинської селищної ради на ім’я селищного голови шляхом реєстрації вхідної кореспонденції.

Пропозиції приймаються протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного оголошення, до 20 січня 2021 року (включно).

Розпорядження № 1/Р від 05.01.2021.