Шановні діти, молодь, громадськість, «екстремали» Чаплинської громади! Чаплинська селищна рада запрошує Всіх бажаючих прийняти участь у відкриті проєкту «Будівництво скейт-парку в Чаплинській ОТГ».

Дата: 03.12.2020 10:15

Захід відбудеться 04 грудня 2020 року 0 15.00 на території Чаплинської громади, стадіон «Освіта».

«Будівництво скейт-парку в Чаплинській ТГ» стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через  Агенство США з міжнародного розвитку (USAID).

Чаплинська селищна рада є партнером програми USAID DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», що виконується  організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Наша громада дуже вдячна керівництву, експертам і консультантам програми DOBRE, як партнерам громади за надане співфінансування даного проекту.

Чекаємо на Вас і будемо раді отримати Ваші відгуки!