П’ять кроків до роботи з ПРРО

Дата: 01.12.2020 16:33
Кількість переглядів: 366

 

         Пропонуємо ознайомитися з презентаційними матеріалами щодо впроваджання положень законів № 128 та 129:

Фото без опису

           «Єдинник» продає товари в магазині на території ринку: чи можна перебувати на І групі оподаткування?

         Спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі роз’яснюють підприємцям про першу групу спрощеної системи оподаткування.

         До першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні        особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує              1000000 гривень.

         Згідно з п. 1.8 Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження № 12-торг «Про наявність і використання торгової мережі на ринках та реалізацію сільськогосподарської продукції на них», затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 26.07.2005 № 209 зі змінами та доповненнями, торгове місце - площа, відведена для розміщення необхідного для торгівлі інвентарю (вагів, лотків тощо) та здійснення продажу продукції з прилавків (столів), транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, палатках тощо.        До торгових місць на ринках не належать магазини та об’єкти ресторанного господарства.

         Отже, фізична особа - підприємець, яка здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, розташованому на території ринку, не може бути платником єдиного податку першої групи.

                                                                                    

                                                                                    Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора