На базі Центру соціальних послуг продовжує функціонувати  Банк речей

Дата: 06.11.2020 10:30

На базі КУ «Центр соціальних послуг» Чаплинскої селищної ради продовжує функціонувати Банк речей (одяг, взуття, предмети першої необхідності) для громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Банк приймає дорослі та дитячі речі, взуття, канцелярію, іграшки, продукти з тривалим терміном зберігання та інше. Особливо актуальними наразі є теплий одяг та взуття, ковдри.

Якщо у вас є речі в гарному стані, які вже не актуальні особисто для вас, приносьте їх до Банку речей – вони знайдуть своїх нових власників!

Якщо ви знаєте тих, хто потребує допомоги, просимо звертатись до КУ «Центр соціальних послуг» Чаплинської селищної ради за адресою: смт Чаплинка, вул. Паркова, 38, моб. телефон 0730525576, електронна пошта csp_chaplrada@ukr.net