«Спрощенці» Чаплинського району сплатили до казни 17 мільйонів гривень

Дата: 21.10.2020 16:55

За дев’ять місяців 2020 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету Чаплинського району 17 млн гривень єдиного податку.

Єдиний податок стабільно поповнює місцевий бюджет смт Чаплинки. Він є важливим фінансовим джерелом у вирішенні соціально-економічних питань району.

Значну частку надходжень забезпечують суб’єкти підприємницької діяльності - фізичні особи. З початку року вони спрямували до місцевого бюджету району 6,5 млн гривень. Приріст надходжень єдиного податку до минулого року склав 1,2 млн гривень або 22 відсотки.

У Чаплинській податковій інспекції зазначають, що єдиний податок у повному обсязі надходить до місцевого бюджету, поступаючись за обсягом сплати лише податку на доходи фізичних осіб та платі за землю.