Херсонська область, Каховський район

До відома суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на право зберігання пального виключно для потреб власного споживання

Дата: 27.08.2020 10:48

В звязку із проведенням в області відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 11 червня 2020 року

№ 24454/0/1-20 заходів боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним, суб’єктам господарювання, які отримали ліцензію на право зберігання та використання пального слід звернути увагу на необхідність дотримання природоохоронного законодавства в частині отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, а також на недопущення торгівлі пальним, яке знаходиться у них на зберіганні, та використанні його виключно для власного споживання. Порушення вказаних вимог тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.