«Про встановлення місцевих податків та зборів на території Чаплинської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік ».

Дата: 22.04.2020 11:37
Кількість переглядів: 708

Повідомлення про оприлюднення

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Чаплинська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Чаплинської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Чаплинської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік ».

З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті селищної ради в мережі Інтернет за адресою http://chaplynska-gromada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність».

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово за адресою: 75200, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Паркова, 40, еmail: chap.otg@chaplynska-gromada.gov.ua/.

 

                                                                      Чаплинська селищна рада

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора