У ЧАПЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ «МЕЛОДІЇ ВЕСНИ», ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ЖІНОЧОМУ ДНЮ – 8 БЕРЕЗНЯ

Дата: 10.03.2020 09:06

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, зодягаючись у зелень; гаї перегукуються голосним пташиним співом. Прийшла весна!
Бринять струмки, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння, мрійливо співають пташки, прийшла весна, а разом з нею – Міжнародний жіночий день. Свято половини людства, а ще й якої половини! Найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої, найпрекраснішої, доброї, ніжної, турботливої, одним словом – ЖІНОК!

05 березня 2020 року у комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно – мистецький Центр» відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню - 8 березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.

Святковий концерт розпочався музичним дарунком від зразкового художнього колективу «Аура» Будинку дитячої творчості (кер.Т.Вакулко та А.Мироненко). Своїми запальними танцями вітали хореографічний гурт «Сузір’я» (кер.Т.Мончик), маленькі крихітки зразкового ансамблю танцю «Капітошка» (кер. В.Магдалюк), група сучасного танцю «Світло» (кер.Ю.Біщук), енергійна студія сучасного танцю «Азарт» (кер.Л.Нірода) та хореографічний колектив «School life» (кер.Л.Процко). Піснями вітали мам, бабусь маленькі чоловіки - вихованці КЗ «Чаплинська дитяча музична школа» та вокальний ансамбль викладачів «Мелодія», завжди усміхнена Ана Коваленко, чарівна Оля Яцюк та ніжна Дар’я Смірнова. Усіх жінок вітав незрівнянний вокальний ансамбль «Степова ліра», інтригуючий вокальний гурт «Грація» та чоловічий ансамбль «Чаплинські мотиви» (кер.А.Павлюк), прекрасні Віта Фаустова, Валентина Балясна, Крістіна Іноземцева та Наталія Яцюк. Свою любов та талант подарували Анатолій Павлюк, Руслан Аббасов, а Дмитро Спільний привітав свою матусю зворушливу піснею. У це прекрасне весняне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів талановиті ведучі - Влад Дрозд та Дмитро Спільний.

А як же без подарунків на Міжнародний жіночий день - 8 березня. Чотири щасливиці отримали сертифікати на 10% знижку у магазині Solo. Магазин «Solo» - якісний одяг на будь-який смак.

Дякуємо усім аматорам сцени, які брали участь у заході за неперевершені виступи.

Любі, чарівні жінки! Нехай весна живе у вашому серці за будь-яких обставин, а домівки будуть наповнені радістю і благополуччям. Нехай все в житті вдається, близькі та рідні завжди будуть здоровими, а робота приносить лише задоволення. Нехай кожен день радує вас увагою та турботою близьких, життя сповнюється новими враженнями та позитивними емоціями.

Миру та злагоди вам і вашим сім'ям! Зі святом весни, дорогі жінки!

Крістіна Іноземцева
завідуюча сектором культурно-дозвіллєвої діяльності
комунального закладу  Чаплинської селищної ради

«Чаплинський культурно – мистецький Центр».