Свято Масляної у Чаплинській громаді

Дата: 02.03.2020 16:12

Другий рік поспіль Молодіжна рада Чаплинської селищної ради  проводить заходи з нагоди святкування Масляної у селищі Чаплинка.

Цього року святкування Масляної відбулось 29.02.2020 року на центральній площі селища.

Метою проведення свята є відродження українських народних звичаїв, традицій, української культури в Чаплинській ОТГ та активізація молоді до у часті у  житті громади.

Масниця символізує прихід весни та пробудження природи. В цей час наші предки не тільки прощалися з зимою, а також вшановували Сонце. Вони пекли маленькі сонечка - млинці, які зараз стали основним символом свята.

Молодіжною радою Чаплинської селищної ради проведено ярмарку смачних млинців, українські розваги, конкурси та спалювання символічного солом`яного опудала зими. Усі охочі могли сфотографуватися у відповідній локації -  фотозонах.

Ми це робимо для того, щоб діти та молодь, сім'ї нашої громади мали можливість гарно провести час, виготовити та продати щось смачне, прийняти участь у житті громади.

Дякуємо за підтримку і допомогу:

- керівництву Чаплинської селищної ради,

- комунальному закладу «Чаплинський культурно-мистецький Центр»,

- комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг»,

- відділу благоустрою Чаплинської селищної ради,

- депутату Чаплинської селищної ради Юзьковій Р.І. за смачні подарунки для дітлахів, що приймали участь в іграх та конкурсах.

Сподіваємось, що всі хто приймали участь у заході, отримали задоволення!

Молодіжна рада

Чаплинської селищної ради