ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО СПЛАТІ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ!

Дата: 05.02.2020 16:05

Шановні землевласники (землекористувачі) земельних ділянок на території Чаплинської селищної ради (об’єднаної територіальної  громади)!

Просимо  Вас  терміново сплатити заборгованість по земельному податку за минулі роки. Додатково повідомляємо, що щорічно з 15 серпня нараховується пеня на нараховану суму за несплату земельного податку.

У разі  систематичної  несплати земельного податку, боргу буде стягуватись  в судовому порядку.

Списки боржників по смт Чаплинка станом  на 01.01.2020 року додаються. По старостинським округам  знаходяться  у старост.

Наголошуємо, що з  01.01.2020 року нараховується пеня та штрафні санкції в розмірі 40% + до  основної  суми боргу.

Для того щоб сплатити   борг по земельному  податку  Ви можете  скористатись  таблицею, де вказано сума боргу (додавши  пеню в розмірі + 40%) та  квитанцією  що додаються.

Якщо Ви  впевнені у відсутності боргу, але  у  списку Ви є, тоді рекомендуємо  звернутись до Чаплинської державної податкової інспекції Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі,  для проведення звірки.

ЗАВАНТАЖИТИ:

квитанція для сплати  земельного  податку

боржники по земельному податку