Громадська спілка «Херсонська обласна асоціація об’єднань ветеранів учасників бойових дій на сході України»

Дата: 05.02.2020 16:04

ІНФОРМУЄ!

Відповідно до статті 12 Закону України «Про статус  ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасникам бойових дій  надаються, серед інших, такі пільги як першочергове відведення земельних ділянок  для індивідуального житлового будівництва, садівництва, городництва та ведення особистого селянського господарства.

У  зв’язку з цим, станом на 05 лютого 2020 року, громадська спілка «Херсонська обласна асоціація об’єднань ветеранів учасників бойових дій на сході України» має  можливість забезпечити  надання ділянок в кількості 306 для ведення особистого селянського  господарства та 154 для ведення  садівництва.

Ділянки розміщені в  межах Херсонської області.

За більш детальною інформацією прохання звертатись до контактної особи громадської спілки – Бондаренка О. за телефоном (066)  9977538.