Про зміну реквізитів рахунків для зарахування надходжень з 01.01.2020 року

Дата: 24.12.2019 13:23

Чаплинська державна податкова інспекція Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що з 01.01.2020 Державною казначейською службою України у зв'язку із застосуванням з початку 2020 року Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 (із змінами і доповненнями), з 01.01.2020 будуть введені в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету, рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ, реалізації пального і спирту етилового а також рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, відкриті відповідно до цього Плану рахунків.

Таким чином, починаючи з 01.01.2020, змінюються реквізити всіх рахунків, у т. ч. бюджетних, відкритих у Казначействі.

Нові реквізити вступають в дію з 02.01,2020 року, при цьому старі рахунки будуть закриті з 01.01.2020 року і надходження на них будуть повертатись органами казначейства платникам без виконання. Перехідного періоду не передбачено.

Нові реквізити бюджетних рахунків буде розміщено на субсайті ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в розділах «Анонси» та «Бюджетні рахунки» за посиланням http://kherson.tax,gov.ua/byudietni-rahunki/.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: смт. Чаплинка, вул. Паркова, 3 або за телефонами: 2-11-32, 2-25-32.